רעיונות לחדרי שינה

חדר שינה – 'חלומות מתוקים'

רעיונות לצבעים עבור חדר שינה המאופיינים בעיצובים של צבעים חד-גוניים, כשמשתמשים לשם כך בגוונים של צבע אחד בלבד, יכולים להיות בדיוק הגישה הנכונה כשאתה רוצה ליצור תחושת שלווה. גוונים רגועים של פשתן, צהוב אפור, וקרם, יוצרים חלל המשרה נינוחות ורוגע – בהחלט מושלם בשביל חדר השינה הזה.

רקמות מעוררות עניין שומרות על העיצוב החד-גוני של החדר מלהפוך משעמם. תמונת נוף, מצעים מרופדים, ותערובת של אביזרי נוי הכוללים מתכות מוברשות וזכוכיות נוצצות מוסיפים עושר למראה החזותי של החדר, אך יחד עם זאת שומרים על תחושה מרגיעה של חדר שינה. כדי להשלים את העיצוב החד-גוני שלנו של חדר השינה, עשינו שימוש בערבוב של גוונים חמים של העץ הטבעי שברצפה ובארונית האחסון ומאזנים בכך את הצבע של ראש המיטה ושל השידה, מה שמשווה לחדר מראה עדין של צבעים ועומק ויזואלי.

שטיח בעיצוב אלגנטי במגוון גוונים ניטראליים ורכים, מנוקד בורדו עמוק ועשיר, מוסיף הן למרקם והן לעיצוב של החדר, ומעניק יציבות לאלמנטים העדינים ולאביזרים שבחלל החדר, כמו גם לצבע הקירות.

צבע התקרה: crème caramel OC-84 
צבע הקירות: bar harbor beige 1032 
צבע העיטורים: crème caramel OC-84

חדר שינה – 'חום וזהב אקזוטי'

השפעות רב תרבותיות מקרינות אור ונוחות בחדר שינה העשיר והמרגיע הזה. שימוש במאפיינים של צבעי זהב וחום בחדר השינה, כמו גם נגיעות של פאר, והחלל המדהים הזה מקבל את ההגדרה של ערב של מנוחה ורגיעה.

הקירות הצבועים בגוון חום זהוב, והתקרה הצבועה צהוב רך, מהווה את הרקע המושלם לעיטורים המאופקים של הזהב והברונזה, העשויים ביד אמן, למצעי המשי בגוון המטאלי, ולבדי הרקמה בחדר שינה המפתה הזה. תאורה רכה ושטיח בעל דוגמה מורכבת משלימים את העיצוב של חדר השינה החום זהוב שלנו ויוצרים מראה של פינוק ורוגע.

רק הוסף קטורת, ואתה מוכן לעזוב את כל המתחים של חיי היומיום מאחור.

צבע הקירות: valley forge brown HC-74 
צבע התקרה: bronzed beige 2151-50
הטעמות צבע: golden chalice 2151-20adobe dust 2175-40