רעיונות לחדרי מבואה ולגרמי מדרגות

מדרגות 'מרהיבות'

עם הרעיונות של המעצבים שלנו לצבעי מבואה חמים, הכניסה הקלאסית הזו משלימה נהדר את המראה החינני והסוחף של גרם מדרגות זה – ויוצרים מרחב מזמין המאפשר לקבל בברכה את האורחים.

תקרה גבוהה ושטחים פתוחים, כמו במבואת הכניסה הזו, הם חללים אידיאליים להתענג על עיצובי צבע בעלי גוונים עשירים ויפיפיים. צבע זהב הקירות שלנו מהווה גם רקע מושלם לעיטורי לבן צלול שמגדירים ומציגים לראווה את גרם המדרגות ואת דלת העופרת והזכוכית.

הקפדנו שלא להרבות באביזרים על מנת לשמר את הפוקוס של המראה על הנוכחות הדרמטית של גרם המדרגות המעוקל. שולחן עץ עגול וכבד עשוי אותו עץ אגוז עומד ליד המדרגות על שטיח קטיפה פשוט ועגול.

עיטורים של עלי זהב על השולחן מהדהדים את הגוונים שטופי השמש שעל הקירות, כפי שמהדהד הזר השופע בפריחה זהובה, המעטר את השולחן. הקווים המעוקלים של השולחן והשטיח משלימים את הקווים המתפתלים של גרם המדרגות ומאפשרים לצבעי הכניסה שלנו ליצור מראה מהמם ואחיד.

צבע הקירות: goldfinch 187
צבע הצד/גב של גרם המדרגות:  white christmas 872
צבע עבודות העץ: white christmas 872

מסדרון 'אדום חמים'

בין אם אתה אוהב גוון אדום עמוק, או צבע תוסס, רעיון המסדרון הצבוע אדום שלנו יכול לשוות למעברים בבית שלך נגיעה של סגנון ופרץ של אישיות. כאן, הרעיון של מסדרון בצבע מתמקד בגוון חימר אדום נהדר, המחמם באופן מיידי את החלל.

ואז, מאחר שהצבע היה מספיק על מנת לשמש כאלמנט עיצובי בפני עצמו, הוספנו כמה אביזרים פשוטים בכדי ליצור מראה מוגמר. שים לב כיצד הצבעים במסדרון שלך משלימים את הצבעים בחדרים הסמוכים.

שים לב לפרויקט שלנו, איך הצבע האדום חמים של המסדרון נראה יפיפה ביחס לקיר הזהוב והירוק בחדר הסמוך.

צבע הקירות: spoonful of sugar 041