רעיונות לחדרי סלון ופינות אוכל

סלון 'קירות מפוספסים'

צור מרחב עם עיצוב ייחודי. עם הקירות המפוספסים האלו, רצועות אופקיות של צבע יעטפו את החלל בגוונים עדינים וצללים עמוקים.

הצבע המתחלף, הרוחב שלו, והדוגמה של הרצועות, שומרים על מראה דינאמי ועם זאת מאוזן. באופן דומה לכך שפסים ורטיקאליים ישוו תחושת גובה לחדר, הדוגמה המפוספסת על הקיר הזה יכולה לאזן את הפרופורציות של חלל בעל תקרה מוגבהת.

בסלון זה, המפוספס בפסים מרגיעים, פסי הקרם והצהוב צבועים ברוחב שווה. הצבע הכהה יותר משמש כקו דק יותר באופן שמדלג על כל פס צהוב שלישי. המיקום והרוחב המשתנה של הפס משתלב יפה עם האלמנטים של העץ הכהה המסודרים על השולחן, כאשר הוא לא משתלט עליו מצד אחד, אך גם לא נבלע בו מצד שני.

שני החלקים המשמעותיים של פריטים אלו – המסגרת של התמונה כמו גם זו של מנורת השולחן, הן מאונכות, ומאפשרות בכך לעין מקום מנוחה בו היא יכולה להתמקד. הצורה הקעורה מעט של רגלי השולחן, הצורה הגלילית של מנורת השולחן, ואפילו הבחירה להשעין את התמונה על הקיר באופן שיוצר זווית חדשה – עוזרים כולם לרכך את התבנית המפוספסת של החדר, ועוזרות להימנע ממראה קווי מידי בחלל.

צבע התקרה: raintree green 1496
צבע הארונות: paris rain 1501
צבע הקירות: natural wicker OC-1
צבע עבודות העץ: cloud cover OC-25

פינת אוכל – 'לאכול עם עיצוב'

מגוונים של יין בורגנדי לגווני צימוקים, פינת אוכל בגווני אדום יכולה לעורר הן תאבון והן שיחה טובה. שמור על ההרגשה הנינוחה בעזרת בחירה של גווני אדום עמוק, לא בהיר.

כאן צבענו את החלק העליון של הקיר בגוון עשיר ועסיסי של צימוקים, מעל לפאנלים צבועים זהב שזוף, הגורמים לכך שהגוון העמוק של הקיר לא 'יבלע' את החלל. על מנת להשלים את הקירות האדומים של פינת האוכל שלנו, צבענו את התקרה ואת עיטורי הכרכוב שלה בלבן רך, באופן שמרחיב ויזואלית את גובה החדר וכן מדגיש היטב את פרטי האומנות של הכרכוב.

צבע הקירות: 2083-10 raisin torte ו- jackson tan HC-46
צבע הכרכוב והעיטורים: white dove OC-17