רעיונות למטבחים וחדרי אמבטיה

מטבח 'התפריט הקלאסי'

גווני שנהב עשיר וירקרק עדין יוצרים מטבח שהיופי שלו הוא נצחי. ארונות המטבח בעלי הגוון הירוק העדין יוצרים ניגודיות רכה לקירות הצבועים בגוון שנהבי חמים, מה שיוצר במרחב תחושה יוקרתית. הירוק הכהה יותר של התקרה יוצר משקל נגד למראה של הארונות התחתונים, והעיטורים הצבועים לבן רך מדגישים בעדינות את קווי המתאר של החלונות.

משטח הדלפק הלבן וכלי החרס, משלימים את המראה הנקי והפשוט של המטבח. הגוונים הרומיים והכלים, כמו כלי האוכל, האגרטלים, והמגשים, כולם בגווני זית עמוק יוצרים הטעמה חד-גונית, בעוד שקערת התפוזים הזו מוסיפה פרץ הדרים למטבח הירקרק לבן הקלאסי הזה.

פירות וירקות טריים הם דרך יצירתית ולא יקרה לנגיעות של צבע בחדר, וזו דרך שבייחוד עובדת נהדר במטבחים. פה, שילבנו פרי אחד, תפוזים, כצבע יחיד שייצור ניגודיות לקבלת אימפקט ויזואלי חזק, אך נסה אפשרויות שונות של מזכרות וכלים, כדי לעורר את נגיעות הצבע המביאות לידי ביטוי את הסגנון הייחודי שלך.

צבע התקרה: raintree green 1496
צבע הארונות: paris rain 1501 
צבע הקירות: natural wicker OC-1 
צבע עבודות העץ: cloud cover OC-25

חדר אמבטיה – 'פינת ספא'

צור לחדר האמבטיה שלך את המראה המרגיע והמרענן של ספא. עם רעיונות לצבעי אמבטיה רגועים וכמה אביזרים פשוטים, אתה יכול ליצור כעין פינת ספא בבית שלך.

הקירות הצבועים באפור עדין מאזנות את האפור הטבעי של השיש ויוצרות בכך מראה שליו ורגוע בחדר האמבטיה המעין ספא הזה. צבע הלבן הקרמי של הדלת והעיטורים, מספק את הרקע המושלם לירוק הפורץ של השרך המרענן.

מראה גדולה תיצור הרגשה של רווחה. השתמשנו בצבעי הטעמה של אפור חום חמים ולבן צלול במגבות ובעיטורים בכדי ליצור מראה שהוא גם מלא מרץ וגם נינוח כאחד.

צבע הקירות: feather gray 2127-60
צבע עבודות העץ: wedding veil 2125-70

חדר אמבטיה 'ירוק רגוע'

לצבע יש את היכולת להטעין חלל באנרגיה – תוסס או שקט, דינאמי או שליו.

בחדר האמבטיה הירוק שלנו בחרנו גוונים שלווים של ירוק, שמעוררים תחושת רוגע, מה שהופך אותו למקום מפלט שקט, הרחק מהרעש וההמולה בחוץ.

כשפיתחנו את הרעיונות של חדר האמבטיה הירוק שלנו, רצינו ליצור תחושה של רוגע, אז בחרנו חומרים טבעיים וצבענו את החלל בירוק אוורירי ורגוע. בקשת הצבעים, ירוק הוא הגוון שלעין הכי קל לקלוט, ולכן הוא הצבע שהכי פחות מהווה אתגר והכי פחות מעמיס סטרס על העיבוד הויזואלי. וכמו שהוא משמש כרקע של הטבע עצמו, ירוק הוא הצבע המושלם להפר את האלמנטים האורגאניים כמו סלעים, אריחים, עצים, ומים – אשר נמצאים כולם בחדר האמבטיה הירוק והמעוצב שלנו.

צבע הקירות: tea light 471

'המטבח המתובל'

טרנדים יכולים להופיע ולהיעלם, אבל המטבח לעד יישאר לב ליבו של הבית.

את החמימות של מקום מפגש מרכזי זה, עיצבנו בחגיגיות בעזרת גווני תבלין שהשלימו את צבעי העץ הטבעי ורכיבי הגרניט שיש בחדר.

הקיר הארוך בחלל החדר נצבע בגוון חרדל שמשי ורך, בעוד שהנישה פורצת בגוון קינמון עשיר שמשתלב יחד עם השטיח בעל הדוגמה המורכבת. אביזרים בצבע חציל עמוק מהווים נגיעות קלות של צבע שמאזנות את הצבעים החמים של המטבח, בצבע עשיר ומתוחכם.

צבע הקירות: westminster gold 200 ו-sienna clay 104
צבע ההטעמות: exotic purple 2071-10