טכנולוגיית הצבע של בנג'מין מור

בהיותם מיוצרים בתהליך המשלב סוגי שרפים רשומים, ופגמנטי גנקס (Gennex) על בסיס מים, הצבעים של בנג'מין מור מציבים את עצמם מעבר לתחרות הצבעים הקיימים בשוק.

הפיגמנטים הסטנדרטיים מחלישים את הצבע והופכים אותו לדליל וקשה יותר ליישום. הם גם מפחיתים את הרחיצות של שכבת הצבע, מאפשרים שפשופים של הצבע ודהייה שלו.

אבל פיגמנטי הגנקס (Gennex) בעלי ה-VOC* המינימאלי, מחזקים למעשה את הצבע, כך שהוא שומר על מידת צמיגות מקורית בכל הצבעים, מה שמאפשר עמידות גבוהה יותר של שכבת הגימור ומתחזק לאורך זמן רחיצות גבוהה יותר. זה הופך את הצבע לכזה שקל יותר לעבוד איתו ומוודא את שביעות הרצון שלך משכבת הגימור למשך השנים הבאות.

פגמנטי גנקס (Gennex) מספקים:

עמידות מתמשכת עבור כל צבע

העמידות של כל צבע שדולל בעזרת פיגמנטים קונבנציונאליים יורדת באופן מובהק ככל שהגוון נעשה כהה יותר, אבל העמידות של צבע שדולל עם פגמנטי גנקס (Gennex) נשארת כפי שהיא ביחס לכל עומקי הגוונים. חברת בנג'מין מור מרחיבה את בדיקות העמידות שלה לצבעים בעלי הגוונים הכהים ביותר,  לא רק גווני הלבן, כך שאתה יכול להיות בטוח שהגוונים הכהים ביותר הם רחיצים ועמידים בדיוק כמו אלו הבהירים.

כושר הסתרה מעולה

פגמנטי גנקס (Gennex) אינם מחלישים את כושר ההסתרה של צבע, כך שאתה יכול לצבוע על גבי קירות צבועים, כתמים, ופגמים, בעזרת שכבות צבע מועטות, כשאתה משתמש בפחות כמויות של צבע ומסיים את העבודה מהר יותר.

עמידות משופרת בפני דהיית צבע, לצבעים עמידים יותר באופן מוכח

בעזרת פגמנטי גנקס (Gennex), אתה יכול להיות בטוח ששכבת צבע החוץ שלך תעמוד בפני התנאים הקשים ביותר של מזג האוויר – כולל חשיפה ישירה לקרני UV – בכל הצבעים. כך שלמשך שנים מעכשיו, אתה עדיין תחוש גאווה למראה הצבע והגימור העמיד בביתך.

מינימאלי לאחריות סביבתית

פגמנטי גנקס (Gennex) מכילים VOC מינימאלי, כך שאפילו בגוונים הכהים ביותר הצבע המדולל שלנו מכיל את ערכי ה-VOC הנמוכים ביותר.

VOC* מייצג מידת נדיפות אורגאנית והמוצרים של בנג'מין מור נמדדים בהתאם לחוק להגנת הסביבה של ארצות הברית מתודה 24.