רעיונות לחדרי ילדים

מדרגות 'מרהיבות'

הרעיון שעומד מאחורי העיצוב המקסים של חדר הבנות הזה, הוא לעשות שימוש בגוונים רכים על מנת להבליט את הזוויות הארכיטקטוניות של החדר, והקיר הצבוע בכחלחל-אפור ערפילי משלים את המראה הירוק בהיר של החדר ואת גווני הטורקיז העדינים.

תקרה:  Pale Sea Mist 2147-50, קירות:  Turquoise Mist 695, קיר ייחודי:  Winter Lake 2129-50, עיטורים:  Baby's Breath OC-62

'צא להפלגה' – 'חדר המלחים' של הבנים.

על מנת לשפר עוד יותר את העיצוב של חדר הבנים, צור צורות מגוונות של מלבנים ומשולשים וקשט אותם בדוגמאות פשוטות של פסים. אתה יכול לקחת רעיונות מהדוגמאות המבואות בחדר לדוגמה שלנו, או לערוך חיפוש מהיר באינטרנט כדי למצוא מבחר עצום של סמלי ודגלי צי.
בשביל צביעת הדגלים השתמש ב-
Lemon Drops 2019-50Deep Rose 2004-10Breath of Fresh Air 806, ו-Winter Snow OC-63

'אור כוכב, כוכב על גשר' – חדר ילדים של בנים.

עצב חדר ילדים עם כוכבים נופלים עבור הקטן שלך, ועזור לכל המשאלות שלו להתגשם. בעזרת רעיונות לעיצוב חדר הילדים שמקבלות את ההשראה שלהם משמי הלילה, אתה יכול לעצב חלל שליו ושמימי לתינוק החדש שהצטרף למשפחה. כדי לשפר את המראה של 'הכוכב הנופל', צבע את התקרה עם Wedgewood Gray HC-146
השתמש בשבלונות על מנת ליצור כוכבים בגדלים שונים וצבע אותם בעזרת  Mellow Yellow 2020-50.
צבע את הקירות בעזרת  Normandy 2129-40 ואת החלונות, מסגרות העץ והרהיטים בעזרת Sugar Cookie 2160-70.

'סוכר ותבלינים' – חדר ילדים של בנות.

מתוק, מענג ועם טוויסט מרענן, הרעיונות שלנו לעיצוב חדר ילדים לבנות הם תענוג צרוף. קירות בגוון קקאו נתחמים בתקרה בגוון ורוד-סוכרייה כותנתי, יחד עם נגיעות לא צפויות של גוון ירוק על מנת ליצור חדר ילדים חום ורוד, עשיר ועם זאת נשי.

השתמשנו ב-Honey Hut 2102-60 לצביעת התקרה, וב-Chocolate Sundae 2113-10 לצביעת הקירות. לעבודות העץ השתמשנו ב-Chantilly Lace OC-65, ובחרנו ב-Stem Green 2029-40 לנגיעות צבע.

'תחת שמי אוהל המופע' – חדר ילדים.

שום דבר לא תופס את הדמיון של ילדים קטנים, כמו יציאה לבילוי בקרקס. ועכשיו, בעזרת חדר הילדים האדום לבן שלנו, הם יכולים לחיות את החוויה הזו מידי יום. עם דוגמאות בלונים קטנים וגדולים המרחפים אל עבר התקרה האדומה בהירה, העיצוב של חדר הילדים הזה מזכיר בילוי של אחר הצהריים בקרקס.

הקירות הצבועים בגוון פופקורן צהוב, וההטעמות של הירוק הבהיר יוצרים איזון לאווירת הכיף של האוהל, ומשלימים מראה פשוט ועם זאת נהדר לחדר הילדים האדום הזה, חדר שיעורר השראה אצל בנים ובנות כאחד.

השתמש ב−strawberry red 2003-20 על מנת לצבוע את התקרה,haystack 317 לקירות ו−linen white 912 לצביעת עבודות העץ. בשביל ליצור ניגודיות, בחר אזור אותו תצבע בעזרת kittery point green HC-119 כמו למשל נישת החלון בדוגמה שבתמונה. השתמש בעיפרון על מנת לשרטט עיגולים קטנים, בינוניים וגדולים על הקירות, בכדי ליצור ∍בלונים∍. צבע את העיגולים הגדולים בעזרת strawberry red 2003-20 בכדי לקשר אותם לצבע התקרה וכדי למשוך את תשומת הלב כלפי התקרה. את הבלונים האחרים צבע בעזרת kittery point green HC-119 ו−under the big top 1675.

'הגן הסודי' – חדר הבנות.

הניצנים מלבלבים ופרפרים מרחפים בתוך חלל חדר הבנות מעורר ההשראה הזה.

שדה לבנדר עוטף את החדר הזה, ומשווה לו איכות של שלווה מרגיעה של חלום בהקיץ. נגיעות הירוק הרענן, הסגול העמוק, והתקרה המוארת בצבע צהוב של זריחה משלימים את המראה של פינת החמד הסודית הזו.

השתמשנו ב-yellow lotus 2021-50 לצביעת התקרה, ולזווית התקרה ב-darkest grape 2069-30. השתמשנו ב-yukon sky 1439 לצביעת הקירות.

שקול להשתמש ב-seedling AF-450 לצביעת הרהיטים בחדר, בכדי לשפר את מראה הגן של החדר.

'חלומות פז' – חדר ילדים.

צור חדר ילדים בגוון לבנדר משובב, שיעורר את הדמיון של ילדיך ויעניק להם השראה לחלומות נעימים. עם העיצובים מלאי הקסם שלנו לחדרי ילדים לבנות, תוכל לעטוף אותה בעולם פלאי, מלא בצבעי קסם ודוגמה של מוקיון היישר מעולם הפיות וסיפורי האגדות שכל כך אהוב עליהם.

האיזון המושלם של צבעי יסוד בהירים משווה לחדר הבנים הכתום הזה מראה שמח. צבעים בהירים – כתום חמים ותקרה בגוון שמשי – מעוררים ניצוץ של יצירתיות.

בעזרת הרעיונות החיוניים שלנו לעיצוב חדר הבנים, אתה יכול ליצור לילדיך מקום מעורר השראה בו הם יוכלו להתחבר ליצירתיות שלהם עצמם.

צבע קודם כל את התקרה בעזרת harbor haze 2136-60. אחר כך צבע את הקירות (מלבד האזור עליו אתה רוצה שתופיע הדוגמה) בעזרת north cascades 1411. לרקע של הדוגמה, צבע את הקיר בעזרת hancock green HC-117 ואת עבודות העץ ב-snow white OC-66. השתמש בעיפרון, נייר דבק, ופלס, על מנת ליצור את דוגמת המוקיון על הקיר. הסר בכל פעם נייר דבק ממעוין אחר וצבע בעזרת harbor haze 2136-60.

'יוצאים מהקווים' – חדר בנים.

הניצנים מלבלבים ופרפרים מרחפים בתוך חלל חדר הבנות מעורר ההשראה הזה.

האיזון המושלם של צבעי יסוד בהירים משווה לחדר הבנים הכתום הזה מראה שמח. צבעים בהירים – כתום חמים ותקרה בגוון שמשי – מעוררים ניצוץ של יצירתיות.

בעזרת הרעיונות החיוניים שלנו לעיצוב חדר הבנים, אתה יכול ליצור לילדיך מקום מעורר השראה בו הם יוכלו להתחבר ליצירתיות שלהם עצמם.

השתמש ב-golden honey 297 על מנת לצבוע את התקרה ואת עבודות העץ, וב-soft pumpkin 2166-40 בשביל לצבוע את הקירות. צבע איזה רהיט שתבחר בחדר, כמו למשל הלוקר שמופיע בתמונה, ב-blue lapis 2067-40. בחר מצעים מלאי צבע, ותמונה ססגונית על הקיר בכדי ליצור מרחב מלא חיים ומעורר השראה.