זרימה של צבע

איך תיצור זרימה של צבע בבית שלך?

לדעת כיצד ליצור זרימה של צבע מגלה לך את הסוד איך להשיג אווירה הרמונית בבית שלך. 

האם נכנסת פעם לחלל כלשהו והרגשת שמשהו לא ממש נכון לך, ולא ידעת להגיד למה? רוב הסיכויים שלצבע של החלל היה קשר לכך.

הצבעים שמקיפים אותנו משפיעים על מצב הרוח כמו גם על התפיסה שלנו באופן העוצמתי ביותר. צבע והמיקום שלו יכולים לגרום לנו להרגשה נוחה או לתחושת תלישות.

ליצירה של תחושת הרמוניה וזרימה בבית שלך, אתה זקוק לשטף נכון של צבע; שילוב מאוזן של צבעים שמחבר באופן חלק וזורם חלל אחד למשנהו.

את עקרונות הזרימה של צבע ניתן ליישם בכל סגנון ארכיטקטוני ואישי. בגלריית הצבעים שלנו תוכל למצוא את השילוב המושלם של צבעים עבור הבית שלך. תבחר כל צבע שהוא, ותוכל לראות מספר שילובי צבע מתאימים שיציעו לך מומחי העיצוב והצבע שלנו.

טיפים ליצירת זרימה של צבע

דרך פשוטה ליצור זרימה של צבע היא להשתמש בגוונים בהירים וכהים יותר של אותו הצבע, בבית שלך. חשוב איך היית רוצה לראות את המעבר של הצבע מחדר לחדר. מניפת צבעים היא פריט הכרחי על מנת לעזור לך לבחור גוונים אלו. 

צור המשכיות על ידי בחירת צבעים בעלי גוונים זהים. אם אתה אוהב למשל אדום עם גוון תכלכל, חפש צבעים נוספים עם גוון תכלכל.

הסתכל על רהיטים קיימים על מנת לקבל השראה לצבע. בחר צבעים מבדים, יצירות אומנות, או חפצים שאתה אוהב, והשתמש בצבעים אלו עבור חדרים שונים בבית.

בחר בין שלושה לחמישה צבעים אהובים וגוון ביניהם בצבע עיקרי, צבע משני, ודגשים עבור כל חדר. לדוגמה, אולי צבע של קיר באחד החדרים, ישמש כצבע התקרה בחדר אחר, וכנגיעות צבע בחדר שלישי. אתה יכול גם להשתמש בטפט קיר, כריות נוי, אהיל, או במסגרות החלון כדי ליצור את המשכיות הצבע מחדר לחדר. בחר צבע אחד או שתיים שיהווה צבע משותף עבור כל החדרים.

השג זרימה של צבע בעזרת Affinity® Colours היפה שלנו, אוסף של הרמוניית צבעים המעוצבים להשתלב זה עם זה, לעבודה חפה מטעות.