בנג'מין מור ושות'

בנג'מין מור ושות', חברה של ברקשייר האת'וויי, נוסדה בשנת 1883. חברת בנג'מין מור היא כאחת החברות המובילות בצפון אמריקה, לייצור של צבעים עמידים עבור מוסדות מסחריים, מוסדות תעשייה ועבור בתים יוקרתיים, חברת בנג'מין מור שומרת על מחויבות בלתי מתפשרת לשיטות ייצור בר קיימא, וממשיכה לפתח את הנוסחאות המתקדמות ביותר לשמירה על איכות הסביבה.

חברת בנג'מין מור ושות' נמצאת בחוד החנית של החדשנות בתחומה, והיא שומרת על מחויבות עמוקה להשקעה במחקר ופיתוח ללא תחרות בתעשיית הצבע. במעבדות ובמתקני הייצור של בנג'מין מור, מדענים וטכנאים עמלים  על שיפור הישימות שכבר קיימת ברמה מעולה, על שיפור איכות הביצועים, והבטיחות הסביבתית של מוצרי החברה. חברת בנג'מין מור מחויבת לחתירה מתמדת לגילוי הגוונים המושלמים, אלו שיובילו לקוחות לקרוא 'זה בדיוק הצבע שרציתי'.

ללמעלה ממאה שנות מחויבות לתהליך ייצור של המוצרים המעולים ביותר, וייצור צבעים ללא תחרות, יש את האפקט שלהם: הצבעים של בנג'מין מור הם הבחירה מספר אחת של מעצבי הפנים. אנשים שבוחרים במוצרים שלנו יודעים שהם יקבלו את מלוא ההשראה והתמיכה שיעזרו להם להפוך את החלום שלהם למציאות. הם תלויים בצבעים הבלתי רגילים שלנו ובאיכות הביצועים של המוצרים שלנו. האמון שלהם מגדיר אותנו, את חברת בנג'מין מור.