איכות המוצרים של בנג'מין מור

מה שבתוך המיכל זה מה שנחשב
כשזה מגיע לצבע, בנג'מין מור לעולם לא תגיד אי אפשר.

תחת זאת, חברת בנג'מין מור חותרת באופן מתמיד לשאול את עצמם אילו דברים נוספים צבע מסוגל לעשות.

הם מוצאים דרך להפוך את החיים של אנשים לקלים יותר באמצעות הצבע. בין עם זה באמצעות צבע שדוחה כתמים בשימוש ביתי, עמידות בתנאי מזג אוויר שונים, או פשוט לעשות אותו בטוח יותר עבור המשפחה שלך ועבור הסביבה, בנג'מין מור תעשה הכל כדי לספק פתרונות.

בוא וגלה חדשנות של כמה מוצרי מפתח של בנג'מין מור…

Aura®
צבעי הגימור AURA®, פנים וחוץ מאופיינים בטכנולוגיית Colour Lock®. זוהי טכנולוגיה פורצת דרך המגנה על הצבעים מפני דהייה ומפני שפשופי צבע – אפילו לאחר רחיצות חוזרות ונשנות.

פגמנטי הצבע עוברים תהליך של קפסוליזציה לתוך הצבע, יחד עם שרפים רשומים, והם 'ננעלים' לתוך שכבת הצבע.

משמעות הדבר היא שצבע ה- AURA®עמיד בפני שחיקה, שריטות, מריחות צבע, כתמי מים, וכי הוא דוחה כתמי טחב. משטחים צבועים שומרים על מראה טרי של צבע לאורך שנים.

 
rub1
צבע AURA® ללא שפשופי פיגמנטים לאחר קרצופים חוזרים
rub2
שפשופי פיגמנטים של צבע סטנדרטי על בגד, אחרי קרצופים חוזרים
quality2
צבע AURA®
quality1
צבע רגיל

Natura®
עם אישורים מעוררי קנאה ביחס למודעות סביבתית, NATURA® הפך להיות אמת מידה אמריקנית למוצר מוביל בתחום השמירה על איכות הסביבה.

ל- NATURA® יש קשת רחבה מעוררת קנאה של אישורים מגורמי צד שלישי המאשרים כי מוצר זה בטוח עבורך וגורם פחות נזק לסביבה. כל זאת מבלי להתפשר על איכות הביצוע של הצבע או מבחר הגוונים. NATURA® הוא לחלוטין 'ירוק ללא פשרות'.

אפס פליטות, ללא אדים קשים
לצד רמת ה-VOC* הנמוכה שלו, NATURA® משיג גם את התקן של אפס פליטה*. מדד הפליטה נמדד באופן מחמיר על ידי המחלקה לבריאות הציבור של קליפורניה באמצעות שיטת מבחן V1.1 2010, מבחן שמודד את הפליטה משכבת צבע יבשה לאחר משך זמן של 96 שעות. המשמעות של מדד אפס פליטה היא שאין שום אדים קשים שמשתחררים לחלל האוויר בביתך.

מאושר "ידידותי לחולי אסתמה ולאלרגיים" (Asthma & allergy friendly™)
היותו צבע עם רמת VOC מינימאלית וללא פליטה, איפשרה ל- להשיג את אישור ה"ידידותי לחולי אסתמה ולאלרגיים".

ארגון חולי אסתמה ואלרגיים באמריקה (The Asthma and Allergy Foundation of America – AAFA), הגוף הלאומי המוביל ללא מטרות רווח, המשרת את אלו הסובלים מאסתמה או מאלרגיות, הפועל בשיתוף פעולה עם סטנדרטים מגבילים עבור אלרגיים, חברה בינלאומית המעניקה אישורים, על מנת ליצור תוכנית מדעית לבחינה ולזיהוי של מוצרי צריכה שהינם מתאימים יותר עבור אנשים הסובלים מאסתמה או אלרגיות.

התוכנית למתן אישורים על מוצרים כידידותיים לחולי אסתמה ולאלרגיים בוחן באופן עצמאי מוצרי צריכה, אם הם מתאימים לשימוש עבור חולי אסתמה ולאלרגיים. למידע נוסף על התוכנית למתן אישורים על מוצרים כידידותיים לחולי אסתמה ולאלרגיים אנא בקר אותנו ב- www.aafa.org/certified. VOC מייצג מידת נדיפות אורגאנית והמוצרים של בנג'מין מור נמדדים בהתאם לחוק להגנת הסביבה של ארצות הברית מתודה 24. אפס פליטת מזהמים – לא נמצאו מזהמי VOC על פי CDPH/EHLB/Standard Method V1.1, 2010
תו התקן CERTIFIED ASTHMA & ALLERGY FRIENDLY הינו תו תקן רשום של ארגון חולי האסטמה והאלרגיים האמריקני וה- ALLERGY STANDARDS בע"מ.

Ultra Spec 500®
Ultra Spec 500 הוא צבע בעל איכות מקצוענית, אידיאלי הן עבור פרויקטים של מגורים והן עבור פרויקטים מסחריים. מקצוענים מעריכים את כושר ההסתרה המעולה שלו, את הזרימה והריבוד המצויינים שלו, ואת היישום הקל שלו. כשהוא מדולל בעזרת פגמנטי גנקס () המוצר מספק VOC* מינימאלי, אפילו בגוונים הכהים.

Ultra Spec 500 עושה שימוש בפטנט הייחודי של בנג'מין מור של טכנולוגיית הקשירה הצולבת של השרף המספקת עמידות של שכבת הצבע היבשה, והמאריכה באופן מובהק את משך החיים של שכבת הצבע. כתוצאה מכך, עומדת בפני רחיצות חוזרות ונשנות מבלי ששכבת הגימור תיפגע.

quality5
ב- Ultra Spec 500 חלקיקי גדילי הפולימר האינדווידואלים, נקשרים זה עם זה באופן כימי, ויוצרים שכבה עמידה ועם זאת גמישה.
quality4
בצבע לטקס סטנדרטי, לאחר היישום המים מתאדים והחלקיקים מותכים יחד כגדילי פולימר
quality3
בתוך הצבע, שרף לטקס קיים כחלקיקים נבדלים ומהווים תרחיף במים המורכבים מגדילי פולימר